FORGOT YOUR DETAILS?

JUTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş.

Türk Alüminyum sektörüne 2005 yılında yeni bir soluk getiren JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. kaliteli ürün yaklaşımı ve sürekli geliştirdiği teknolojileri ürünlerine yansıtmakta olup müşterilerine üst düzey sürdürülebilir hizmet sunmaktadır. En iyi kalitede ürünleri tercih eden Avrupa piyasasını esas hedef haline getiren firmamız, ürünlerinin ortalama %60’ını Avrupa piyasasına ihraç etmektedir.

JUTESAN ALÜMİNYUM PROFİL markasını taşıyan ürünler bugün dünyanın 58 ülkesinde “Türk Kalitesi”ni temsil etmektedir. “Hassas Profil”in Türkiye ve dünyadaki adı JUTESAN ALUMİNYUM PROFİL Gürpınar, İstanbul’da bulunan 11.000 m2 alana kurulmuş ileri üretim teknolojilerini barındıran, kendi tesislerinde profesyonel, tecrübeli ve dinamik üretim personeli ile akıllı otomasyon üretimi yapmaktadır.

Üretim tesisimiz, en son teknolojinin kullanıldığı entegre üretim sistemi; Ekstrüsyon Ünitesi, Kalıphane, Mekanik İşlem, yüksek kalitede çözüm ortakları ve Eloksal Boyahane Tesisi ile donatılmıştır. Ürünlerimiz, üretim aşamasında olduğu gibi pazarlama aşamasında da oldukça tecrübeli ve dinamik bir kadro ile Türkiye’nin her iline ve dünyaya uluslararası ticaret bağlantılarımızla başarılı bir şekilde pazarlanmaktadır.

JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. ürünlerini Türk ve dünya standartlarına uygun olarak üretmektedir. Firmamız, TÜV Rheinland, ISO 9001 ve TSE sertifikaları ile belgelendirilmiş ve özellikle Avrupa ve Amerika’daki önemli üreticiler ile teknolojik iş ortaklığı yapmaktadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren Alüminyum piyasasının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasite, kalite ve müşterisine verdiği güven ile ulaşan JÜTESAN ALÜMİNYUM PROFİL A.Ş.’nin başarısının temeli; AR-GE bölümünün tüketici ve piyasa ihtiyaçlarını sürekli takip ederek yeni ürünler geliştirmesidir. JUTESAN ALUMİNYUM PROFİL A.Ş. ailesi olarak ana hedefimiz müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizdeki yüksek kalite sürekliliğinin korunmasıdır.

Üretim yelpazemiz genel olarak; Led Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma Profilleri, Mobilya Aksesuar, Ray Dolap Profilleri, İç tasarım ve Mimari Profiller, Duşakabin Profilleri, Reklam Profilleri, Çerçeve Profilleri, Display Profilleri, Doğrama Kapı-Pencere Yapı Profilleri, Boru-Kutu Profilleri, U Profilleri, Lama Profilleri, T Profilleri, SineklikProfilleri, Merdiven-Masta, Denizlik-Menfez Profilleri, Küpeşte Profilleri, Halı Geçiş Profilleri, Fayans Profilleri, Tente-Gergi Tavan Profilleri, Stor Perde Profilleri, Standart ve Özel Profillerden oluşmaktadır.

TOP