FORGOT YOUR DETAILS?

JUTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş.

Türk Alüminyum sektörüne 2005 yılında yeni bir soluk getiren JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. kaliteli ürün yaklaşımı ve sürekli geliştirdiği teknolojileri ürünlerine yansıtmakta ve müşterilerine üst düzey ve sürdürülebilir hizmet sunmaktadır. En iyi kalitede ürünleri tercih eden Avrupa piyasasını esas hedef haline getiren firmamız, ürünlerinin ortalama %60’ını Avrupa piyasasına ihraç etmektedir.

JUTESAN ALÜMİNYUM PROFİL markasını taşıyan ürünler bugün dünyanın 58 ülkesinde “Türk Kalitesi”ni temsil etmektedir. “Hassas Profil”in Türkiye ve dünyadaki adı JUTESAN ALUMİNYUM PROFİL Gürpınar/ İstanbul da bulunan 11.000 m2 alana kurulmuş bulunan ileri üretim teknolojilerini barındıran kendi tesislerinde profesyonel, tecrübeli ve dinamik üretim personeli ile akıllı otomasyon ile üretim yapmaktadır.

Üretim tesisimiz, en son teknolojinin kullanıldığı Entegre üretim sistemi; Ekstrüsyon Ünitesi, Kalıphane, Mekanik İşlem, Yüksek kalitede çözüm ortakları ile Eloksal- Boyahane Tesisi ile donatılmıştır. Ürünlerimiz, üretim aşamasında olduğu gibi pazarlama aşamasında da oldukça tecrübeli ve dinamik bir kadroyla, gerek Türkiye’nin her iline gerekse Dünya’ya uluslararası ticaret bağlantılarımızla başarılı bir şekilde pazarlanmaktadır.

JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. ürünlerini Türk ve Dünya standartlarına uygun olarak üretmektedir. Firmamız, TÜV Rheinland, ISO 9001 ve TSE sertifikaları ile belgelendirilmiş ve özellikle Avrupa ve Amerika’daki önemli üreticiler ile teknolojik iş ortaklığı yapmaktadır.

Kurulduğu ilk günden Alüminyum piyasasının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye kalite ve müşterisine verdiği güven ile ulaşan JÜTESAN ALÜMİNYUM PROFİL A.Ş.’nin başarısının temeli; AR-GE bölümünün tüketici ve piyasa ihtiyaçlarını sürekli takip ederek yeni ürünler geliştirmesi olarak tanımlanabilir… JUTESAN ALUMİNYUM PROFİL A.Ş. ailesi olarak ana hedefimiz müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizdeki yüksek kalitenin sürekliliğini korumasıdır.

Üretim yelpazemiz genel olarak; Led Aydınlatma , Endüstriyel Aydınlatma Profilleri, Mobilya Aksesuar, Ray Dolap Profilleri , İç tasarım ve Mimari Profiller , Duşakabin Profilleri, Reklam ,Çerçeve ,Display Profilleri , Doğrama Kapı-Pencere Yapı Profilleri, Boru-Kutu-U- Lama –T –Sineklik Profilleri, Merdiven- Mastar- Denizlik- Menfez, Küpeşte, Halı Geçiş- Fayans Profilleri, Tente – Gergi Tavan - Stor Perde Profilleri , Standart ve Özel Profillerden oluşmaktadır.

TOP