JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş.JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş.JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş.

Tesislerimiz

Tesislerimiz

İstanbul Merkez Ofisi:

İstanbul – Beylikdüzü  Merkez Ofis binasında yurtiçi ve yurtdışı alüminyum profil satış, muhasebe, finans ve kurumsal iletişim departmanları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ergene-Tekirdağ Tesisi:

Ergene/Tekirdağ’da konumlandırılmış 15.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m² alan üzerine kurulmuş olan tam entegre tesisinde; son teknoloji ekstrüzyon hatları, eloksal tesisi ve imalat konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. İnsan ve çevre sağlığına duyarlı üretim felsefesi ile hizmet veren tesisinde;

            Ekstrüzyon pres hatları

            Kalıphane

            Eloksal hattı

            Elektrostatik boya hattı

            Mekanik proses birimi

            AR-GE

            Toplam kalite kontrol

birimleri başta olmak üzere diğer tüm birimleriyle üretim yapan tam entegre sistemlerden oluşmaktadır.

Son teknoloji sistemlerle üretim yapılan tesisinde; yıllık 15.000 ton kapasiteye sahip 4 ekstrüzyon hattı, yıllık 10.000 ton kapasiteye sahip eloksal hattı ve yıllık 3.000 ton kapasiteye sahip kimyasal eloksal ünitesi bulunmaktadır. Tam entegre tesisinde mat, asidik mat, mekanik parlak, kimyasal parlak eloksal işlemleri ile beyaz, sarı, bronz, kahve, inox ve siyah renklerde eloksal işlemleri yapılmaktadır.

 

Düşük toleranslı profillerin yanı sıra geniş ölçülü profillerin üretimini de yapan Jütesan Alüminyum, müşterilerinin taleplerine özel estetik görsel dekoratif profilleri kendi bünyesinde tasarlayarak üretmektedir.